Hakkımızda

Endaca, 2004 yılından beri sektörde faaliyet göstermekte olan Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı'na bağlı Proje Birimi tarafından 2011 yılından bu yana tasarım süreciyle olgunlaştırılmış olan bir projedir. Yıllardır tasarlanan bu program 2014 yılında İngiltere Dil Okulları çözüm ortaklığıyla hayata geçirilmiştir.

Endaca, çözüm ortaklarının tecrübeleriyle yoğurulur, çözüm ortaklarının bilgi birikimlerinden faydalanır, çözüm ortaklarının bağlantılarını kullanarak sürekli geliştirilir. Bu hususta detaylı bilgi edinmek için çözüm ortaklarına ilişkin kurumsal web siteleri incelenebilir.

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri 2004 yılında Bursa'da kurulmuştur. Kısa süre sonra merkezini İstanbul'a taşıyan Endless Abroad, 2006 yılında hizmet kalitesini arttırmak ve büyüme ivmesini hızlandırmak amacıyla Londra şubesini faaliyete geçirmiştir. Eğitim altyapısını yurt dışında tamamlamış olan kurucu ortakları ve çalışanlarıyla kısa sürede adından sıkça söz ettiren Endless Abroad, geliştirdiği özel programlar ve kampanyalar sayesinde sektördeki bir çok yeniliğin öncülüğünü yapmıştır.

Detaylı bilgi edinmek için web sitesi: www.endlessabroad.com.tr

Endaca Hakkinda

Endaca, 2004 yilindan beri sektorde faaliyet gostermekte olan Endless Abroad Yurtdisi Egitim Danismanligi & Proje Birimi tarafindan 2011 yilindan bu yana tasarim sureciyle olgunlastirici olan bir projedir. Yillardir tasarlanan bu program 2014 yilinda Turkiye ortakligiyla hayata gecirilmistir.

Tum dunyada kabul gormus global dil olan ingilizce, maalesef gunumuz egitim sartlarinda olmasi gereken noktada ve kalitede ...


BIZE ULASIN

0850 885 05 75

Londra Ofisi: +440207 637 52 11

E-posta: info@endaca.com