Dil Seviyeleri

Endaca, tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından özel olarak hazırlanmış programlar ile ingilizceyi en hızlı öğrenebileceğiniz metodlar üzerine yoğunlaşmıştır. Bu noktada ölçme-değerlendirme araçları olarak Oxford Üniversitesi eğitim yönetimi ve müfredatı temel alınmaktadır.

Endaca, bünyesindeki öğrenciler için bir çok farklı çözüm sunmaktadır. Bu konudaki detayları “Eğitimlerimiz” sekmesinden inceleyebilirsiniz. Danışmanlarımız ve eğitim stratejimiz doğrultusunda “Genel İngilizce Eğitimleri” başta olmak üzere ilgili eğitim türlerinde aşağıdaki seviyeler yer almaktadır;


A1
A2
B1
B2
C1
  • Beginner: Daha önce hiç ingilizce eğitimi almamış öğrenciler içindir. Harfler ve harflerin talefuzu ile kelimelerin yazımı ve okunuşu gibi en temel konuları kapsar.
  • Elementary (A1): Temel düzeyde eğitim almış, harflerin okunuşuna ve gündelik bazı kelimelere aşina olan öğrenciler içindir.
  • Pre Intermediate (A2): Günlük aktiviteler ve durumlar üzerine kendini ifade edebilen, temel konuşmaları anlayabilen öğrenciler içindir.
  • Intermediate (B1): Her konu hakkında az da olsa yorum yapabilen, kısa diyaloglara girebilen, anlama yetisi gelişmiş, kulak aşinalığı bulunan öğrenciler içindir.
  • Upper Intermediate (B2): Günlük aktivite ve durumlarda problem yaşamayan, diyalog kurabilen ve sürdürebilen, gündelik yaşam dışındaki iş hayatı vb. özel konularda gelişim göstermek isteyen öğrenciler içindir.
  • Advance (C1): İş hayatı ya da özel konularda zorlu durumlarda dahi rahatlıkla diyalog kurabilen ve konuşmaları anlayabilen öğrenciler içindir.

Bu seviyelere ek olarak, “Okul İngilizcesi Eğitimleri” her yıl bir seviye gelişim sağlanacak biçimde yapılandırılmış, toplamda 12 farklı seviyede oluşmaktadır.